Home > MBA > İşletme > Narlıdere > İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı - Narlıdere - İzmir

İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı

Sorularınız herhangi bir ücret alınmadan, doğrudan ilgili kuruma yönlendirilecektir İzmir Ekonomi Üniversitesi

Iteği göndermek için Gizlilik politikasını kabul etmelisiniz

Hakkında yorumlar İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı - Kurumda - Narlıdere - İzmir

 • Program tanımları
  İŞLETME YÖNETİMİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

  İşletme Yüksek Lisans Programı (MBA), öğrencilerinin işletmecilik ve yönetim alanlarında en güncel bilgilerle donatılması ve var olan bilgilerin yenilenmesini amaçlamakta ve tüm işletme fonksiyonlarını kapsamaktadır.

  İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Programının (MBA) hedefi analiz ve problem çözme yeteneği gelişmiş, eleştirel ve yaratıcı düşünebilen ve etkili ilişkiler kurabilen ve sürdürebilen, takım çalışmasını en etkin şekilde uygulayabilen, insiyatif alan riski ve değişimi yöneten liderler yetiştirmektedir.

  Bu program ile öğrenciler global bir anlayış içinde işletmeleri çevreleyen faktörleri kavrama olanağı elde edecekler ve hem kişisel hem de profesyonel anlamda farklılık yaratma konusunda önemli adımlar atmış olacaklardır.  

  Tamamı 4 dönem olan MBA programında Global Yönetim, Küçük İşletme Yönetimi ve Finansal Yönetim alanlarında uzmanlaşma olanağı sunulmaktadır.

  Program sonunda öğrenciler, gerek Türkiye genelinde gerekse tüm dünyada kurumsallaşmış firmalarda görev alabilmek üzere, işletme ve yönetim alanında sağlam bir temel kazanmaktadırlar.

İşletme ile ilgili diğer programlar

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder. Daha Fazlası  |