Información

HAKKIMIZDA

İzmir merkezli olarak kurulan İzmir Kariyer Merkezi; çağdaş ve modern toplumların, bilinçli ve eğitimli bireylerin yetişmesi ile sağlanabileceği temel düşüncesini benimsemiş bir eğitim merkezidir.

Alışılmış eğitim sistemlerinin aksine; İzmir Kariyer Merkezi eğitim sistemi, kişisel bilgi birikimi ve mesleki alan bilgisine katkı sağlamayı hedefleyen bir eğitim-öğretim anlayışı ile, eğitimin kursiyer odaklı olarak yürütülmesi gerektiği, iş dünyasındaki personel ve iş kalitesinin Mesleki Eğitimler ve Kişisel Gelişim Eğitimleri ile arttırılabileceği temeline dayanır.

İzmir Kariyer Merkezi, bireysel eğitimlerin yanı sıra kurumlara yönelik olan, Kurumsal Eğitimlere de büyük önem vermektedir. Kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan bu eğitimler sektörel performansı arttıracak şekilde hazırlanmıştır.

İzmir Kariyer Merkezi sizleri kaliteli eğitime çağırıyor.

MİSYONUMUZ

Verdiğimiz hizmetlerle çözüm ortağı anlayışı içinde çalıştığımız bireysel ve kurumsal müşterilerimize hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Bireylere ve kurumlara verdiğimiz hizmetlerle, uzun vadeli çözüm ortaklığına dayanan ilişkiler kurmak, güvenilir ve saygın bir şirket olarak sektörde yer almak.

Eğitim teklifi

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha Fazlası  |