Gizlilik Politikası

Formu doldurup verileri göndermek için tıklayan bir Kullanıcı, Veri Koruma Politikamızın koşullarını okuyup açıkça kabul ettiğini beyan eder ve Sorumlu tarafından belirtilen amaçlar ile sunulan hizmetlere uygun olarak kişisel verilerinin işlenmesine kesin ve açık bir şekilde onay verir.

Sorumlu

ww.educaedu-turkiye.com Gran Vía 81, 5 ª Planta Dpto 1, 48011 Bilbao (Vizcaya) adresindeki B95610580 Vergi Nolu Educaedu Business S.L. şirketine aittir. Bu şirket, kullanıcılar tarafından verilen kişisel verilerle oluşturulan veri tabanının sahibi ve sorumlusudur.

Telefon: 900535019

E-Posta: contacto@educaedu.com

Veri Koruma İletişim Temsilcisi: delegadoprotecciondatos@educaedu.com

Amaç

Bir şirket olarak Educaedu Business'ın felsefesi, akademik hayatlarının gelişiminde tüm kullanıcılarına rehberlik etmek ve tavsiyelerde bulunmaktır. Bu rehberlik işlevi, şirketin misyonunun temelinde olan ve sonuç olarak, ürünlerinin ve hizmetlerinin çoğunun tasarlandığı mihenk taşıdır. Bir kullanıcının ilgi alanlarına yönelik bir eğitim programı sunan farklı eğitim merkezleri hakkında daha fazla veri sahibi olması, daha iyi kararlar alabilmesini sağlar ve bu nedenle Educaedu Business rehberlik mesleğini daha iyi yerine getirmiş olacaktır.

Bu portalın amacı Kullanıcıya, her türlü eğitim merkezi aracılığıyla sunulan akademik ve öğretici eğitim (düzenlenmiş ve düzenlenmemiş) hakkında en geniş bilgileri sağlamak, bu merkezler ve Kullanıcılar arasındaki iletişimi kolaylaştırmak ve ilgi alanlarına göre eğitim teklifleri hakkında bilgilendirme yapan akademik rehberlik hizmetidir. Bu amaçla, farklı eğitim teklifleri hakkında veri göndermek için iletişim formları aracılığıyla Kullanıcıdan gerekli ve yeterli verileri sunması istenir.

Sağlanan verilerin işlenmesi, daima mevcut düzenleyici çerçeve dahilinde sadece bu amacın gerçekleştirilmesine odaklanacaktır.
Elde edilen kişisel verileri işlemenin amacı, portal aracılığıyla sağlanan hizmetleri size sunmaktır:

  • İstediğiniz bilgileri yönetin ve elde edin, seçtiğiniz şirket veya eğitim merkezi ile iletişim kurun.
  • İlgi alanlarınıza uygun, akademik ve eğitsel eğitimle ilgili hizmetlerimiz ve üçüncü taraflarımızla ilgili ticari veya reklam bilgileri gönderin.
  • Size akademik rehberlik hizmeti verebilmek için ilgi alanlarınıza uygun eğitim ile ilgili konularda sizi bilgilendirir.

Belirtilen hizmetlerin bilgilerini size iletmek için herhangi bir iletişim aracı (e-posta, SMS, telefon, vb.) kullanılacaktır.

İlgili tarafça silinmesi istenmediği sürece verilen kişisel veriler saklanacaktır ve akademik ile öğretici eğitim hakkında ticari ve bilgilendirici iletişimlerin gönderilmesi yine de mümkündür.

Meşruiyet

Verilerin işlenmesinin yasal dayanağı, talepte bulunduğunuz merkezlerden eğitim hakkında bilgi almanız için vermiş olduğunuz onaya dayanmaktadır. Akademik ve öğretici eğitim konularında Sorumlu tarafından sağlanan bilgileri size göndermek için alınan rıza da yasal bir dayanaktır.

Kullanıcı tarafından doldurulacak kayıt formlarında talep edilen veriler kesinlikle gereklidir. Bu bilgiler verilmezse, şu Amaç ile uyumlu olmak imkânsız hale gelir: Sorumlu Tarafça sağlanan hizmetler hakkında bilgi vermenin yanı sıra, bilgi talebinde bulunduğunuz şirketlerin eğitim teklifleri hakkında size bilgi sağlamak. Aynı şekilde, bu bilgilerin yanlış olması sunulan hizmetlerin sağlanmasını engelleyecektir.

Kullanıcı, sunulan hizmetlerin doğru bir şekilde sağlanması için, verilen tüm kişisel verilerin doğru ve güncel olduğunu garanti eder, böylece mevcut duruma doğru bir şekilde cevap verir. Verilerini her zaman güncel tutmak kullanıcının sorumluluğundadır, verilen verilerin doğru olmaması veya yanlışlığından ve sundukları hizmetlerin kullanımından dolayı Sorumlu tarafa veya üçüncü taraflara verilebilecek zararlardan Kullanıcı tek başına sorumludur.

Alıcılar / Devretme

Toplanan veriler, eğitim teklifleri hakkında bilgi talebinde bulunduğunuz şirket veya eğitim şirketlerine aktarılacaktır. Sonuç olarak, Veri Koruma Politikamızı kabul ederek, verilerinizin bu eğitim şirketlerine aktarılması için açıkça izin vermiş olursunuz, böylece sizinle iletişim kurup (e-posta, telefon, SMS vb.) size bilgi sağlayabilirler ve ihtiyaç duydukları bilgileri talep edebilirler.

Aynı şekilde, akademik eğitim ve öğretim hizmetleriyle ilgili ticari ve tanıtım bilgilerinin size sunulma olasılığını genişletmek için verilerinizin Calle Aragó 631-633, 08026 Barcelona adresindeki Educaonline, SL gibi gruptaki diğer şirketlere aktarılmasını da onaylarsınız.

Bilgi talebinde bulunduğunuz eğitim merkezine verilerin aktarılmasıyla ilgili olarak, bu merkezlerden bazılarının İspanya ve Avrupa mevzuatına göre, Avrupa Ekonomik Alanı ve diğer ülkelerde yeterli düzeyde korumaya sahip yürürlükteki düzenlemelere uygun olarak kişisel verilerin işlenmesi konusunda yeterlilik beyanına ve yeterli garantilere sahip olmayan ülkelerde bulunduğunu size bildiriyoruz. (İsviçre, Kanada, Arjantin, Guernsey, Man Adası, Jersey, Faroe Adaları, Andorra, İsrail, Uruguay, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri. AB-ABD Gizlilik Kalkanı kapsamında sertifikalandırılmış kuruluşlar için geçerlidir).

Haklar

Educaedu Business, SL tarafından verilerinizin işlenip işlenmediğine dair onay alma hakkına sahip olduğunuzu bildiriyoruz.

İlgili kişiler, kişisel verilerine erişme, yanlış bilgilerin düzeltilmesini talep etme veya uygun olan hallerde, verilerin toplandıkları amaçlar için artık gerekmediği durumlarda silinmesini talep etme hakkına sahiptir.

Bazı durumlarda, ilgili taraflar kendi bilgilerinin işlenmesinin sınırlandırılmasını talep edebilirler, bu durumda bunları sadece şikâyetlerin çözümü veya savunması için tutacağız.

Bazı durumlarda ve kendi özel durumlarıyla ilgili nedenlerden dolayı, ilgili taraflar kendi verilerinin işlenmesine itiraz edebilirler. Sorumlu, meşru sebepler veya olası şikâyetlerin çözümü veya savunması hariç olmak üzere, verilerin işlenmesini durduracaktır.

lgili tarafların bilgi, erişim, düzeltme, iptal, gizli tutma, itiraz, taşınabilirlik ve sınırlama haklarının kullanılması, Sorumluya e-posta ile bir mail göndererek contacto@educaedu.com veya aşağıdaki verileri normal posta ile Sorumlunun adresine normal posta göndererek yapılabilir:

  • Ad ve soyad
  • Formda yer alan e-posta adresi
  • Kimlik kartı veya pasaportun fotokopisi
  • Posta adresi
  • Uygulanması istenen hak

Çerezler Politikası

GOOGLE, HIZMETLERIMIZI KULLANAN SITELERDEKI VEYA UYGULAMALARDAKI BILGILERI NASIL KULLANIR?

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha Fazlası  |