E-Ticaret Sertifika Programı - Online Eğitim

Sorularınız herhangi bir ücret alınmadan, doğrudan ilgili kuruma yönlendirilecektir Plus Akademi

Iteği göndermek için Gizlilik politikasını kabul etmelisiniz

Hakkında yorumlar E-Ticaret Sertifika Programı - Online

 • Giriş gereklilikleri
  Kimler Katılmalıdır? » Üniversite, master, ve doktora öğrencileri. » Firmasını yurt dışı pazarlara açılmak isteyen şirket sahipleri veya yöneticiler. » Ticaret alanında, uzmanlığınızı belgelemek isteyenler. » Kendi işini kurmak isteyen girişimciler. » Firmaların Ticaret departmanlarında çalışmak isteyenler
 • Program tanımları

  Programın Amacı:
  Son yıllarda, iletişim ve bilgisayar teknolojilerinde önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmelerin sayesinde yüksek kapasiteli bilgisayarlar, giderek düşen maliyetlerle pazara sunulmaktadır. Yazılım ve iletişim hizmetlerinin önemi ise artmıştır. Bu gelişmelerin en önemli nedenlerinden biri ise veri tabanı ve web uygulamalarının hızla artmasıdır. Bilgisayarlar daha erişilebilir ve anlaşılabilir bir çalışma aracı olmuştur.

  Bilindiği gibi ticaret ifadesi kavramsal olarak mal veya hizmetin satın alınması ve satılması işlemlerini kapsamaktadır. Bu sürecin elektronik ortamda, internet üzerinden yapılması e-ticaret kavramını ortaya çıkarmıştır. E-ticaret kavramı, iletişim ve bilgisayar teknolojilerinin gelişimine paralel olarak ortaya çıkan ve ticareti kolaylaştıran bir yeniliktir. E-ticaret, yeni bir kavram olmasına rağmen geleneksel ticarete bir alternatif oluşturmaktan çok onu bütünleyen ve kolaylaştıran bir yöntemdir. iletişim ağlarını kullanan elektronik cihazlarla yürütülen tüm ticari amaçlı etkinliklerin e-ticaret kapsamına alınmasıdır.

  Eğitim Programımızın sonunda alacağınız "Plus akademi Sertifikası" sizlere iş yaşamınızda çok önemli kapılar açacaktır.


  Program İçeriği
  • E-ticaret nedir?
  • SET ve SSL kullanımı
  • Kredi kartıyla ödeme
  • Mağaza güvenliği
  • E-ticaret şekilleri
  • E-ticaretin tanıtılması
  • Web sitesi hazırlama
  • E-ticaret örnekleri
  • Arama motoru - Google
  • Google PageRank
  • E-posta kullanımı

  Eğitimi bitiren tüm öğrencilerimize ASP ile yazılmış e-ticaret scriptlerini hediye ediyoruz.
   

  Program Süresi Ne Kadardır?
  Program satın alındıktan 1 ay sonra kullanım hakkı biter, programa uzaktan eğitim programınızı kullanarak 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.Her hangi bir özür bildiren üyelerimize 15 gün ek süre verilir.

  Eğitim Materyalleri Nelerdir?
  Eğitim materyallerimiz programlara göre değişiklik göstermektedir. Eğitimlerimizde Plus Akademi sistemini uygulanmıştır. Derslerimiz sunumlar eşliğinde sesli yada ders notlarıyla desteklenerek hazırlanmıştır.

  Eğitimleri kimler hazırladı?
  Eğitimlerimiz Plus Akademi eğitmenleri tarafından hazırlanmıştır.

  Sisteminiz Nasıl Çalışıyor?
  1. Almak istediğiniz programlara karar verin...
  2. Üyelik ücretinizi ödeyin...
  3. Aktifleşen kullanıcı adınızla sisteme girin...
  4. 1 ay boyunca 7 gün 24 saat eğitiminize devam edin... 
  5. Sınavdan başarılı olduğunuz takdirde sertifikanızı adresinize yollayalım.
  Sertifikalar

  PAS - Plus Akademi Sertifikası
  Program sonunda yapılan sınavdan başarılı olduğunuz takdirde sertifikanız kayıt olurken belirttiğiniz adresinize kargo ile gönderilecektir. Sertifika kargo ücreti alıcıya aittir.

  New York Business Training Institute (NYBTI) Sertifikası
  NYBTI Sertifikası almak isteyen üyelerimize gönderilen özel sınavı başarıyla geçmeleri gerekmektedir.  Başarıyla geçen kullanıcılarımız NYBTI Sertfikası almaya hak kazanacaklardır. NYBTI sertifikanız New York'tan adresinize postalanacaktır.

  Sınav Sistemi Nasıl ?
  Programı satın aldıktan sonra dilerseniz hemen sınava girebilir, başarılı olduğunuz takdirde sertifika almaya hak kazanabilirsiniz. Sertifika alabilmek için sınav soruların yarısını doğru olarak cevaplamanız yeterlidir. Program tiplerine göre farklılıklar göstermekle beraber sınav soruları 5-10 arasında değişmektedir. 

  NYBTI Sınavı internet üzerinden girmeye hak kazanacaksınız. Sınavda başarılı olmayan üyelerimiz 5 defa NYBTI sınavına girme hakkı bulunmaktadır.


E-ticaret ile ilgili diğer programlar

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha fazlası  |