Información

Platform Akademi Eğitim Danışmanlık Ticaret A.Ş. , 2006 yılından bugüne yüksek standartlarda, kaliteli eğitim verme amacıyla kurulan ve İtalyanca Dil Eğitimleri düzenleyen İldem Eğitim Danışmanlık A.Ş.’nin devralınması sonrası Platform Akademi olarak isimlendirilmiştir.


M.E.B Onaylı bir kurum olarak M.E.B Sertifikalı Uzmanlık Programları ile ön plana çıkan Platform Akademi A.Ş. Türk firmalarının gelişen Dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli çalışabilmelerine destek vermek amacıyla Bireysel / Kurumsal Eğitimler, Mesleki Uzmanlık Programları, Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Danışmanlık faaliyetleri göstermektedir. Bireylerin ve Kurumların ihtiyaç duydukları Eğitimleri sektörün içinden gelen, KOSGEB akreditasyonlu Uzman ve Deneyimli kadrosuyla Uygulamalı olarak düzenlemektedir.

Bu Eğitimlerde katılımcılara ihtiyaç duyacakları tüm donanımı sağlayıp katılımcıları Eğitim sonunda işlerinin gerektirdiği bilgi birikimine sahip, firmalarına vizyon ve değer katabilecek seviyeye getirmeyi hedeflemektedir.
Katılımcılarının firmalarında Maksimum verimlilik sağlayarak üst düzey performans göstermelerini hedefleyen Platform Akademi Eğitim Danışmanlık Ticaret A.Ş. Bankalar, Kalkınma Ajansları ve KOSGEB gibi kurumlarla gerçekleştirdiği proje ortaklıklarının yanı sıra kurulduğu günden bu yana birçoğu sektörlerinde büyük firmalarda aktif olarak çalışan 5.000’den fazla Uzmanlık Programımezunu vermiştir
Platform Akademiyi farklı kılan en önemli özellik;
Kariyer uzmanlık ve kişisel gelişim eğitimlerinde, akademik öğretim disiplini çerçevesinde, doğrudan uygulamaya yönelik eğitim tasarımları ile pratik ve teorik bilgilerin aktarılmasını sağlayarak, eğitimin sonunda davranış ve beceri boyutunda değişimi hedeflemesi profosyonel iş hayatının içerisinde yer alan yetkin uzmanlar yetiştirmesidir.

METODOLOJİMİZ
• ANALİZ
Neden bu programa katılmak istiyorum?
Neden bu eğitime ihtiyaç duyuluyor?
Katılımcıların eğitim düzeyi ve sorumlulukları nelerdir?

• ÇÖZÜM
Eğitimin içeriği kişisel ya da kurumun ihtiyaçları doğrultusunda revize edilir.

• UYGULAMA 
Katılımcıları eğlendirerek, sıkmadan eğitimin her dakikasından maximum verim alması sağlanır.

• ÖLÇME
Eğitimin başında ve sonununda ölçme anketleri yapılarak, eğitimin sonuçları değerlendirilir.

Misyonumuz;
Verdiğimiz eğitimlerle, bireysel katılımcılarımızın yüksek kariyer hedeflerinini yakalamalarını, kurumsal katılımcılarımızın niteliki ve donanımlı personellerle hedeflerine ulaşmalarına sağlamaktır. 
Vizyonumuz;
Bireysel ve kurumsal katılımcılarımıza daima yüksek kalitede eğitimler sunan, sürekli çözüm ortağı olan, güvenilir ve saygın bir eğitim kurumu olarak sektörde yer almaktır.

Eğitim teklifi

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha fazlası  |