Información


Ankara merkezli olarak kurulan, Sun Akademi; çağdaş ve gelişmiş toplumların, bilinçli ve eğitimli bireylerin yetişmesi ile sağlanabileceği temel düşüncesini benimsemiş bir eğitim kurumudur.

Sun Akademi; genç ve dinamik idari kadro yapısı, konusunda uzman eğitmenleri ve donanımlı eğitim ortamı ile, Yabancı Dil bilmenin her geçen gün biraz daha önem kazandığı günümüz dünyasının gerekliliklerini yerine getirebilecek, yetişmiş bir toplum oluşumuna destek olmaktadır.

Alışılmış eğitim sistemlerinin aksine; Sun Akademi eğitim sistemi, kişisel bilgi birikimi ve mesleki alan bilgisine katkı sağlamayı hedefleyen bir eğitim-öğretim anlayışı ile, eğitimin kursiyer odaklı olarak yürütülmesi gerektiği, dil öğrenimindeki bireysel farklılıkların doğru ve uygulamalı yöntemler kullanılarak ortadan kaldırılabileceği, iş dünyasındaki personel ve iş kalitesinin Mesleki Eğitimler ve Kişisel Gelişim Eğitimleri ile arttırılabileceği temeline dayanır.

Sun Akademi, bireysel eğitimlerin yanı sıra kurumlara yönelik olan, Kurumsal Eğitimlere de büyük önem vermektedir. Kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan bu eğitimler sektörel performansı arttıracak şekilde hazırlanmıştır.

Sun Akademi bütün bu alt yapıyı hazırlayıp kursiyerlerine sunduktan sonra; onları aldıkları eğitimi uygulayabilecekleri Yurt Dışı Eğitim programlarına yönlendirir. Yurt Dışı deneyimi kazanan bireyler yaşam boyu unutamayacakları anıların yanı sıra, çok büyük bir hayat tecrübesi kazanmış olurlar.

Eğitim teklifi

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha fazlası  |