Home > Doktora Programları > İşletme > Narlıdere > İşletme Doktora Programı - Narlıdere - İzmir

İşletme Doktora Programı

Sorularınız herhangi bir ücret alınmadan, doğrudan ilgili kuruma yönlendirilecektir İzmir Ekonomi Üniversitesi

Iteği göndermek için Gizlilik politikasını kabul etmelisiniz

Hakkında yorumlar İşletme Doktora Programı - Kurumda - Narlıdere - İzmir

  • Program tanımları
    İŞLETME DOKTORA PROGRAMI

    2004-2005 Akademik yılından itibaren öğrenci kabul etmeye başlayan İşletme Doktora Programı, İşletme disiplininde pratik bilgi ve beceriler kazanmanın yanı sıra işletmenin alt disiplinlerinde teorik anlamda da uzmanlaşmak isteyen yöneticiler ve akademisyen adayları için tasarlanmış, kişiselleştirilebilir bir programdır.İşletme Doktora Programı, araştırma ve teori ağırlıklı içeriğiyle, geleceğin alanında saygı duyulan akademisyenlerini ve üst düzey yöneticilerini yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

    İşletme Doktora Programımızda Yönetim, Pazarlama, Muhasebe, Finansman, Üretim ve Teknoloji Yönetimi ile Lojistik Yönetimi alanlarında uzmanlaşma imkanı sağlanmaktadır.

    Uzman akademisyenler tarafından yönlendirilmekte olan İşletme Doktora Programı, tez dahil 4 yıllık bir süreye yayılmıştır. Doktora programı dersleri gündüz verilmektedir. Program, gerekli koşulları yerine getiren lisans ve yüksek lisans mezunlarına açıktır. İşletme dışındaki alanlardan mezun olup programa kabul edilen öğrenciler için Bilimsel Hazırlık programı mevcuttur.

İşletme ile ilgili diğer programlar

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder. Daha Fazlası  |