Información


Her alanda olduğu gibi mimari ve mühendislik alanlarında yeni teknolojilerin tatbiki için üniversite eğitiminin yetersiz kaldığı bilinmektedir. Bu açığın kapatılması için kişisel gelişim ve eğitim faaliyetleri hayat boyu devam etmelidir.Aksi taktirde zamanın ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde kişi ile piyasa şartları arasındaki açık artarak devam edecektir.


Eğitmenlerimiz günün koşullarına uygun olarak sürekli eğitim ve formasyona tabi tutulmaktadır. Yeni bilgi ve teknolojilere adaptasyon sağlanması ve bunun sizlere en verimli şekilde aktarılması başarıyı yükseltmenin önemli bir koşuludur.


Alanında gerekli tüm bilgiye sahip eğitmenlerle ve sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden bir yönetim kadrosu ile eğitim veren bir dershanecilik anlayışına sahibiz.

Kaliteli eğitim ilkesinden hiçbir zaman vazgeçmeyen Vektörel Bilişim, sizler için en iyinin her zaman takipçisi olacaktır. Bizler, günü kurtarmak için eğitim yerine; sizlerle birlikte ve sizin için ufuklara bakmaya devam edeceğiz.

Eğitim teklifi

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha fazlası  |