Home > Kurslar > İç Mimarlık > Beyoğlu > İç Mimarlık Kursu - Beyoğlu - İstanbul

İç Mimarlık Kursu

Sorularınız herhangi bir ücret alınmadan, doğrudan ilgili kuruma yönlendirilecektir Akademi İstanbul

Iteği göndermek için Gizlilik politikasını kabul etmelisiniz

Hakkında yorumlar İç Mimarlık Kursu - Kurumda - Beyoğlu - İstanbul

 • Program tanımları

  Bu program dekoratör olmayı isteyen ancak çeşitli sebepler yüzünden hayallerini gerçekleştirememiş olan lise ve dengi okullardan mezunlar ya da eğitimlerini yetersiz bulup kendilerini geliştirmek isteyen sektör çalışanları için hazırlanmıştır.

  Öğrencilerimiz birinci yıl aldıkları temel eğitimi atölye çalışmalarıyla üretime dönüştürürler. Katıldığımız fuarlar ve açtığımız sergilerle de ürünlerini sergileme fırsatını bulurlar.


  Programın İşleyişi

  Teorik ve uygulamalı eğilim programımız çizim tekniği, projelerde ölçülendirme, mobilya teknik çizimleri, perspektif, çok ve tek mekânlarda yaşamlarda yasam düzenlenmesi, malzeme teknikleri, suluboya ile boya teknikleri, kumaş-deri döşeme işçiliği, doğa-mekan ilişkileriyle maket çalışmalarını kapsar.

  Programı başarı ile bitiren öğrencilerimize 1 aylık zorunlu stajlarından sonra MEB 'den onaylı sertifika verilir. Mezun öğrencilerimiz sektörde iş bulabilecekleri gibi aynı zamanda MEB'e bağlı kurumlarda ve halk eğitim merkezlerinde Usta eğitici olacak eğitmenlik yapabilirler.

  Dersler

  Teknik Resim
  Perspektif
  Tasarım Tarihi
  Malzeme Teknolojisi
  Sanat Tarihi
  Autocad
  Atölye
  Sunum
  Proje Uygulama

İç Mimarlık ile ilgili diğer programlar

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha Fazlası  |