Home > Kurslar > Aşçılık > Beyoğlu > Taze İtalyan Makarnaları ve Sosları Kursu - Beyoğlu - İstanbul

Taze İtalyan Makarnaları ve Sosları Kursu

Sorularınız herhangi bir ücret alınmadan, doğrudan ilgili kuruma yönlendirilecektir CHEF'S İSTANBUL MUTFAK ATÖLYESİ

Iteği göndermek için Gizlilik politikasını kabul etmelisiniz

Hakkında yorumlar Taze İtalyan Makarnaları ve Sosları Kursu - Kurumda - Beyoğlu - İstanbul

 • Program tanımları
  Hafta içi veya haftasonları gündüz veya akşam saatlerinde olmak üzere 6-8 kişilik özel gruplara taze makarna kursu açılmaktadır. Taze makarnalar, muhteşem soslar ve şarap... Bu keyfi tadın.

  Kurs Hakkında:

  Makarnanın hamurunu siz yapıyorsunuz!... İtalyan mutfağının dolgulu-dolgusuz lezzetli taze makarnaları, makarna hamurunun hazırlanması ile başlıyor ve kesme, katlama sekillerinin (Ravyoli, Tortellini, Tagliatelle) teknikleriyle birlikte uygulanmasi ile devam ediyor. Hamurlar yapılıp, kesildikten ve makarnalar son şeklini aldıktan sonra ortaya çıkanlara inanamayacaksınız. Ve canınız ne zaman taze makarna çekerse kolları sıvayıp mutfağa girecek ve evinizde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için nefis makarnalar ve soslar yapabilir; hatta makarna partileri bile verebilirsiniz.

  VE LEZİZ SOSLAR ...
  Makarnalar kesilip şekillendirildikten sonra birbirinden lezzetli 5 temel İtalyan makarna sosun yapımına geçiliyor. Hazırlanan taze makarnalar pişirilip soslarla birleştirilerek tadımlar yapılıp afiyetle yeniyor.  Yeni lezzetler yakalamada yaratıcılığın sınır tanımadığı yaratıcı sos denemeleri kursun en keyifli anları oluyor. Tüm malzeme tarafımızdan sağlanmaktadır. A'dan Z'ye kendi ellerinizle hazırladığınız makarnalarınızı adeta bir İtalyan açık restoran ortamında akşam yemeği olarak yemenin keyfini siz de yaşayın.


Aşçılık ile ilgili diğer programlar

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha Fazlası  |