Home > Türkiye - Kurumlar > Coccolat Pasta Tasarım Atölyesi

Bilgi

Coccolat 2000 yılından bu yana özel tasarım pastaları, özgün tatlı ve tuzlu çeşitleri ile ağzının tadını bilenlere şık lezzetler sunuyor. 2003 yılından itibaren devam eden eğitim programlarıyla da pastacılık, pasta dekorasyonu ve dünya mutfaklarına ait lezzetler hazırlama konusundaki birikimini tüm mutfak dostlarıyla paylaşıyor. Coccolat'ta sadece hayalini kurduğunuz tatları ve görsel şöleni değil, sizi candan kucaklayan sıcak bir ortamı da bulacaksınız. Coccolat’ın mini cafe’sinde dünyanın dört bir yanından derlenmiş lezzet kitaplarıyla geçireceğiniz her dakika, size yepyeni ufuklar açacak.

Coccolat'ta her istek sahibi için özel olarak tasarlanan ve hazırlanan pastalar için müşteriler ile yapılan yüzyüze görüşmelerde pastanın yansıtacağı tema, tasarım detayları ve lezzet özellikleri belirleniyor. Hobiler, özel zevkler ve tutkular, veya kişinin o dönemki ilgi odağı pastaya konu edilebiliyor. Nişan ve düğün pastalarında çiftin kişilik özellikleri, tarzları, mekanın dekorasyonundaki tema, kullanılan renkler ve dokular, gelinliğin modeli ya da kumaşı yönlendirici olabiliyor.

Davetler için her türlü servis düzenine uygun olarak tasarlanan yemekler, tatlı ve tuzlu kanape ve antreler zihinlerde yer eden lezzetlerinin yanında mutlaka görsel bir özgünlük de taşıyorlar. Sipariş üzerine yapılan bu çeşitlerin yanı sıra cheesecake, cupcake, muffin, kiş, tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitleri gibi birçok farklı lezzet günlük olarak da satışa sunuluyor.

Coccolat, verdiği danışmanlık hizmetleriyle de, yıllara dayanan birikimini tutkulu girişimciler ve yenilikçi profesyonellerle paylaşıyor.

Kuruma ait programlar

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder. Daha Fazlası  |