Información

Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi ; 1990'lı yıllardan itibaren bilişim sektöründe uzmanlaşan kadrosuyla faaliyete başlamıştır. Gelişen bilgisayar teknolojisinin her dalında eğitimler veren firmamız, aynı zamanda bireylere ve kurumlara özel çözümler geliştirmektedir.
İstediğiniz Yerde Eğitim

BT Eğitim,100 PC'si 7 ful-time, 12 parttime eğitmeni ile Türkiye'de yüzlerce kişiye bilgisayar eğitimleri veren bir kurumdur. Sahip olduğu geniş imkanlar sayesinde istediğiniz eğitimi Şişli Şubesi, Bakırköy Şubesi ya da size en uygun yerde verir.

İstediğiniz Saatte ve Günde Eğitim
BT Eğitim haftanın 7 günü, günde 12 saat açıktır. Eğitim programınız hafta içi akşam, hafta içi gündüz ya da hafta sonu sizin belirleyeceğiniz saatlere ve günlere göre hazırlanır. Kurumsal Eğitim çözümleri Departmanı, personelinizin iş yoğunluğunu dikkate alarak, firmanız için en uygun günleri ve saatleri yine sizinle birlikte belirler.
Kaliteli Eğitim
BT Eğitim eğitmenleri, konularında uzman ve piyasa deneyimi olan kişiler arasından seçilir. Eğitmenler, bilgilerinin güncel kalabilmesi amacıyla sürekli yeni teknolojilerle ilgili bilgilerini güncellerler. Eğitmenlerin performansı tüm katılımcılar tarafından değerlendirilir ve yakından takip edilir.

Eğitim Sonrası Destek
BT Eğitim, eğitim almış firma çalışanlarına eğitim sonrasında da destek sağlar. Kurumsal katılımcılar eğitim sonrasında 1 ay süre ile eğitmenlerinden karşılaştıkları sorunlar ile ilgili olarak destek talep etme hakkına sahiptirler. Eğitim alan tüm katılımcılar kursu tamamladıktan sonra da kendilerini yetersiz hissettikleri konularda eğitimcilerimizden yardım alabilir, kurumumuzun etüt ve internet imkanından yararlanmaya devam edebilirler.

Yetkili Eğitim, Sınav ve Sertifikasyon
BT Eğitim, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından aldığı ruhsatla faaliyet göstermekte ve denetlenmektedir. Kurumumuz aynı zaman da Microsoft Eğitim Noktası olduğu için; programların en güncel sürümleri ve Özel Microsoft Eğitim Noktası Program kitabı tarafımıza gönderilmektedir.

Özel Sektör Eğitim Referansları
BT Eğitim, kurulduğu 2001'den beri birçok KOBI ve büyük Ölçekli sektör kuruluşuna eğitim vermiştir. Referansları arasında Logo ve Mikro yazılım firmalarının birçok bayisinin yanı sıra JP Morgan Bank, Güney Yapı, Almesa Alüminyum, Thermaflex Form Yalıtım gibi Türkiye'nin sektöründe lider kuruluşları yer almaktadır.

Vizyonumuz
BT Eğitim; Değişime ve gelişime açık, çağın gerektirdiği donanımlara sahip, bilgiye her an ulaşabilen, çalıştığı sektörde birey olarak kendisini ya da çalıştığı kurumu dünya standartlarında temsil edebilecek ve kendine güvenen bireylere sahip bir toplum oluşumuna katkıda bulunmaktır. Bunu yaparken hizmet kalitesini ve karını arttırıp, sektöründe markalaşmaktadır.


Eğitim teklifi

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha fazlası  |