Información


T.C M.E.B Özel Aysel Ellialtı Güzellik Uzmanlığı Kursu İstanbul Bahçelievlerde sizler için hizmet veren, sektörün gerektirdiği değişiklikler  ve gelişen teknolojiler doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek büyümeye devam eden bir eğitim kurumudur.

Kursiyerlerimize güzellik uzmanlığı (estetisyenlik) eğitimlerinin tamamlanmasının ardından kalfalık ve ustalık sınavlarıyla ilgili danışmanlık hizmeti ve işe yerleştirilmeleri konusunda sürekli destek verilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalarının dışında kişiye özel eğitimlerimiz ve kozmetik ürün ve alet sertifikalarımız da kursiyerlerimize sunulmaktadır. Sektördeki tüm cihaz ve ürünlerle ilgili olarak çeşitli firmalardan destek alınarak kursiyerlerimizin sektördeki tüm yenilik ve gelişmelerden haberdar olmaları sağlanmaktadır.

Eğitim Kurumumuz LazerEst Güzellik Merkezleri ile iş birliği içindedir. LazerEst, İstanbul Bahçelievler'de hizmet veren T.C M.E.B Özel A56 Güzellik Uzmanlığı Kursu'nun kuruluşudur.

LazerEst, İstanbul Bahçelievler ve Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi  içerisinde sağlık sektöründe siz değerli müşterilerimizin talep edebileceği farklı konulardaki lazer uygulamaları, güzellik, estetik, sağlık, bakım ve medikal ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm üretip sizlere maksimum faydayı sağlayabilmek misyonuyla kurulmuş bir güzellik merkezidir. Merkezimizde ki medikal güzellik işlemlerinin tamamı bu konuda eğitim ve deneyim sahibi, işinde uzman doktorlarımız ve estetisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.


Eğitim teklifi

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha fazlası  |