Go to Home > Türkiye - Kurumlar > Bilimsel Akademi

Bilgi


Hakkımızda Bilmeniz Gerekenler:

1996 yılında kurulan Bilkur Bilgisayar Kursu & Bilimsel Akademi, o günden bu güne güçlü bilgi birikimi ve tecrübesiyle "Bilişim", "Kariyer Eğitimleri" ve "Kişisel Gelişim" konusunda hizmetlerine kendi binasında devam etmektedir.
Kendi alanında uzman eğitmenlere sahip olan Bilimsel Akademi İzmir'de ve Türkiye'de bir çok ilke de imza atmıştır; İzmir'deki ilk "PC Donanımı & Tamiri", "3D AutoCAD", "3D Studio MAX", "Dreamweaver, Fireworks & Flash İle Web Tasarımı", "Corel DRAW", "Visual Studio.NET", "Linux", "Ethical Hacking" eğitimleri bunlardan sadece birkaçıdır.

2002 - 2009 döneminde Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DESEM) ile ortak eğitimler düzenleyen Bilimsel Akademi, 2010-2011 öğretim yılında gücünü Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) ile birleştirmiş, Ege Üniversitesi'nin akademik desteğini de yanına alarak eğitim kalitesi ve müşteri memnuniyetini daha da arttırmıştır.

Bilimsel akademi halen Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) ile Bilgisayar, Programcılık, Network, MCSE, CISCO, Web Tasarımı, Grafik Tasarım, NETSİS, Autocad, 3d Studio Max, PLC, DGS, ALES v.b. kursları vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz:

Aalanında uzman, çağın bilgi ve teknolojisini özümseyen, bilgiyi ve teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak üretime dönüştürebilen, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, küresel düşünen ve bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, milli ve ulusal değerlere sahip, evrensel değerlere saygılı, kendisine güvenen, laik ve demokratik bir sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne ve onun bölünmez bütünlüğüne kendini adamış gençler yetiştirmektir.

Misyonumuz:

Bilimsel, bilgiye ulaşmayı, üretmeyi, uygulamayı ve yaymayı bilen bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Bilimsel'in misyonu sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada görev alabilecek teknoloji uzmanları yetiştirmektir. Bu nedenle Bilimsel Akademi mezunları, bilgisayar teknolojileri alanında yetkin ve kendine güvenen, eğitim aldığı konuda en son ve yaygın teknolojileri kullanabilen, mesleklerinde başaralı, sektörlerinde aranan ve tercih edilen bireyler olacaktır. Bilimsel bu misyonu gerçekleştirmek için uluslararası standartlarda eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyeti sağlamayı hedefleyen bir eğitim kurumu olmayı ilke edinmiştir.

Kuruma ait programlar

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Devam etmek istiyorsanız, yelken, kabul eder.
Daha Fazlası  |